Lista parabanków – firmy oferujące pożyczki pozabankowe

Asian business team in office, woman in front with skylineW życiu bywa różnie. Zdarzają się czasem sytuacje, których nie można przewidzieć. Zepsuta lodówka i brak pieniędzy na nową. Nagła choroba, a leki kosztują. Samochód już drugi raz w tym miesiącu odmówił posłuszeństwa, a przecież trzeba zjawić się rano w pracy. Nie wiemy co jutro przyniesie nam los. Jest jednak sposób dzięki, któremu szybko i bez zbędnych formalności zdobędziemy pieniądze na nagłe, nieprzewidziane wydatki.

Potrzebna nam będzie lista parabanków. Najbardziej szczegółową i aktualną znajdziemy pod adresem: http://guldeny.pl/lista-parabankow-dzialajacych-w-polsce. Wszystkie parabanki, bo one w takich sytuacjach mogą nam pomóc, w jednym miejscu z uwzględnieniem adresów, numerów telefonów i możliwymi w danej placówce okresami kredytowania.
Kiedy wiemy już gdzie pójść, znaleźliśmy parabank blisko naszego miejsca zamieszkania, to wystarczy pójść lub zadzwonić do wybranej instytucji. W większości z nich nie potrzebujemy zaświadczenia o dochodach od pracodawcy z milionem podpisów i pieczątek, więc znacznie szybciej załatwimy wszystkie formalności. Masz niebyt ciekawą historię kredytową? Spóźniłeś się kiedyś z ratą za samochód? Nie martw się. Parabank, to nie bank. Nikt nie sprawdzi twojej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Masz już kredyt i wziąłeś pralkę na raty? Spokojnie. W większości parabanków nikt nie będzie wyliczał ci zdolności kredytowej, pytał o twoje miesięczne zobowiązania, raty i dochody.
Większość instytucji pozabankowych potrzebuje tylko twój ważny dowód osobisty.

lista

Brałeś kredyt w banku i czekałeś na decyzję 48 godzin. W parabanku nie będziesz czekał tak długo. Otrzymasz pieniądze od ręki, by móc od razu działać. Tego samego dnia oddasz samochód do mechanika, kupisz potrzebne lekarstwa lu zapłacisz za nową lodówkę. Bez zbędnych formalności, długiego oczekiwania na rozpatrzenie wniosku i bez stresu o ewentualną odmowę wypłaty gotówki.
Nie wiesz czy to bezpieczne? A co jeśli to oszuści, a nie instytucja działająca na zasadach prawa? Dokładnie przeczytaj umowę, pytaj jeśli coś wydaje ci się niejasne. Umowa zawarta przez pożyczkobiorcę z pożyczkodawcą jest regulowana przepisami Kodeksu Cywilnego, więc w razie ewentualnych problemów możesz dochodzić swoich praw.

Losowych sytuacji nagle komplikujących nasze życie nie możemy przewidzieć. Często wydarza się coś na co nie mamy wpływu i czego w najgorszych snach byśmy nie przewidzieli. Te sytuacje, w których na szybko potrzebujemy określonej sumy pieniędzy można na szczęście szybko naprawić. Wystarczy wizyta w jednym z parabanków z listy http://guldeny.pl/lista-parabankow-dzialajacych-w-polsce i łatwiej nam patrzeć w przyszłość z podniesioną głową!