OK Money – opinie o ofercie określanej jako pożyczki za darmo

??????????????????Ostatnio sporo słyszymy o różnorodnego rodzaju szybkich pożyczkach, udzielanych przez firmy pozabankowe, jakie zwykle funkcjonują w Internecie. W związku z tym rodzi się coraz więcej pytań, jakie dotyczą takich rozwiązań – w obecnych czasach możemy zanotować bujny rozwój działalności firm pożyczkowych, które zdecydowały się przyznawać pożyczki na dużo przystępniejszych regułach, niż normalne banki. Jednak trzeba pamiętać, iż aby nie mieć potem jakichś kłopotów z kuszącą pożyczką, warto najpierw poświęcić nieco czasu na przyglądanie się różnym ofertom.

Według mnie jedną z ciekawszych propozycji jest oferta firmy OKMoney. Firma ta należy do poważnego konsorcjum europejskiego, które prowadzi działalność w 7 państwach. Poza tym DFG Global zatrudnia ponad 5000 osób, a w portfelu działalności firmy są również karty debetowe, wymiana walut czy skup złota. Opisywana firma specjalizuje się w kilku dziedzinach związanych z finansami, jedną z bardziej opłacalnych ofert, jakie możemy tam znaleźć, to szybkie pożyczki zdalne, udzielane od sumy 200 do 1500 zł na okres do 30 dni.

Omawiamy ofertę formy OK money. Czy warto od nich pożyczyć?
Omawiamy ofertę formy OK money. Czy warto od nich pożyczyć?

Przyznawanie pożyczek

Sam mechanizm przyznawania kredytu jest nadzwyczaj łatwy, dlatego, że wystarczy postępować według paru kroków, które zostały dokładnie wyjaśnione na witrynie internetowej firmy. Prosta i przejrzysta strona domowa firmy jest świetnym przewodnikiem podczas wysyłania wniosku o kredyt. Na tle konkurentów OKMoney odróżnia się m.in. tym, że otrzymamy tam kredyt bez poręczyciela czy oficjalnych oświadczeń, dodatkowo firma podchodzi otwarcie do wymagań klientów i korzysta ze sprawnych, uproszczonych procedur.

OKMoney w dosyć interesujący i skuteczny sposób zachęca wypróbowanych klientów do wzięcia kolejnej pożyczki, dlatego, że im dłuższy mamy staż, tym na poważniejszą sumę możemy liczyć – nowy klient w firmie, który zaciąga faktycznie pierwszą pożyczkę, może liczyć co najwyżej na 500 zł, lecz kwota ta rośnie przy 4 pożyczce do 800 zł, a przy 5 do 1500 zł.
Trzeba jednak obiektywnie dodać, że firma zastrzega sobie prawo do odrzucania wniosków na dalszym etapie weryfikacji, a ponadto największa kwota pożyczki zależy od zdolności kredytowej klienta.